MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 13978125
nr 1397 8125
Chiffonjé
Sent 1800-tal, valnöt och mahogny. Bredd: 106. Djup: 54 cm, höjd: 145 cm
Kondition: slitage, fanérbortfall
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 maj 2021
kl 20:55:30
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr